Зоотовари

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 24

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 24

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Товари для тварин — чим можна порадувати ваших вихованців

Кожен люблячий власник тварини, піклується про те, щоб вихованець був ситий та отримав всі необхідні поживні речовини. Асортимент кормів на ринку зоотоварів України великий — головне зробити правильний вибір.

Переваги готового корму для пухнастих улюбленців

Практично всі власники домашніх тварин зайняті люди, тому їм на допомогу приходять готові корми. Готовий сухий або консервований корм економить час і гроші. Позитивний момент ще й в тому, що харчування для кішок і собак можна купити з запасом, тому що воно не псується, на відміну від натурального. Коли господар надовго йде з дому, він може бути спокійний — домашній улюбленець не буде голодним.

Види сухого корму

Кормів для тварин безліч — профілактичні, дієтичні, для стерилізованих і не стерилізованих вихованців і навіть вегетаріанські Обирати потрібно, враховуючи довжину шерсті, породу, вік, а також чи стерилізована тварина.

Сухі корми поділяються на чотири класи:

  • холістик — якість самого високого класу, максимальний баланс усіх складових, корм найкраще засвоюється;
  • супер-преміум — це харчування вищої якості, всі складові підібрані щодо потреб тварини;
  • преміум — якісні та недорогі корми, в них більше міститься рослинного білка, ніж тваринного;
  • економ — найдоступніший за ціною.

Незважаючи на різницю в ціні і складі, кожен обирає те, що йому по кишені, але не варто забувати про те, що кожна тварина унікальна і не кожній подобається супер дорогий корм, а може бути і таке, що не дуже добре сприймається організмом, а недорогий економ корм підходить, як ніякий інший.

Види консервованого корму

Консерви для тварин випускають в жерстяних банках і в м'якій упаковці, паучах. Крім того, що вологі корми призначені для щоденного раціону, є так само лікувальні і профілактичні. Корм потрібно вибирати відповідно до потреб вашої тварини. Буває так, що вихованець не з'їдає все за один прийом їжі, тоді обов'язково зберігайте корм в холодильнику, а перед наступним годуванням зігрійте при кімнатній температурі. Якщо основний раціон складається з сухого корму, то вибирати вологий варто, тієї ж марки і не змішувати обидва корми в один прийом їжі.

Вигода покупки полягає в тому, що можна зробити замовлення не виходячи з дому в нашому інтернет-магазиніДоставка здійснюється по всій Україні протягом 2-5 днів.