Засоби для ванн і туалету

Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 284

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 284

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Засоби для ванн і туалету

Перемогти мікробів, додати блиску сантехніці, надати фаянсу і акрилу білизну допоможуть засоби для ванни і туалету. Для прибирання санвузлів компанії з випуску побутової хімії приготували порошкоподібні, пастоподібні, рідкі чистячі продукти в красивих дизайнах. Вони ефективно усувають забруднення, наліт, іржу, грибок, спрощують процес, скорочують час прибирання. Замовити хімію можна на сайті магазину Sharm beauty за вигідними цінами з доставкою по Україні.

Чим помити унітаз

Хороший засіб для унітазу - дезінфікуючий гель з зручним носиком, рівномірно розподіляє рідину під обідком унітазу. У каталозі можна знайти порошки з дрібнодисперсними скрабуючими частинками, що видаляють бруд за рахунок механічного тертя. Однак такі засоби підходять не для всіх поверхонь. На фаянсі і акрилі вони залишають подряпини. На відміну від порошків, креми містять м'які менші абразиви, розщеплюють вапняний наліт і іржу, не пошкоджуючи поверхню. 

За ефективністю всі засоби для туалету однаково хороші, але відрізняються по економічності. Витрата крему і гелю для прибирання більше, ніж порошку. Класичні формули включають:

  • поверхнево активні речовини;
  • хлорвмісні компоненти з відбілюючим ефектом;
  • кислоти, що роз'їдають іржу;
  • лугу для розчинення жиру та бруду.

Залежно від завдання господині вибирають засіб з кислотою або лужними компонентами. У пріоритеті - професійні гелі та пасти без хлору європейської якості.

Чим почистити сантехніку

Для ванної кімнати вибирають універсальні миючий кошти за типом кремоподібних паст Aquanet Tilex, Cif без ацетону. Вони підходять для чищення акрилової ванни, емалевих покриттів, піддонів душових кабінет, сантехніки. Рідкі концентрати:

  • розчиняють жир;
  • нальоту водного каменю;
  • органічні забруднення,
  • дезінфікують.

Поширення отримали піни для душових кабін у вигляді спреїв з м'якими формулами. Вони локально прибирають плями, створюють захисну брудовідштовхуючу плівку. Завдяки ціновії доступності, в нашому магазині господині можуть придбати засоби для ванни для вирішення різних завдань. Незалежно від вибору марки і складу потрібно пам'ятати, що контактувати з миючими рідинами потрібно в рукавичках і використовувати їх дозовано.