Пакети для сміття

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 48

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 48

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Пакети для побутового сміття

Пропонуємо замовити госптовари і пакети для сміття різної щільності і об'єму по вигідними цінами. Продукція відповідає стандартам, які висуваються для зберігання побутових відходів. В асортименті магазину - мішки різних форматів від 20 л. Ручки і зав'язки виключають сповзання з відра навіть при великих навантаженнях. Багатошарові широкі мішки з міцного поліетилену витримують 7-10 кг на кожну ручку. Завдяки нашим пакетам, відро для сміття завжди буде чистим. Затягування спрощуює фіксацію повних пакетів.

ПВД або ПНД?

Вироби продаються в рулонах, у вигляді суцільного полотна. Пакети між собою з'єднані точкової перфорацією, що забезпечує розрив при натягуванні. Продукцію випускають з тонкого поліетилену низького тиску (5-15 МНК), що відрізняється стійкістю до розтягування. Мішки з ПНД призначені для збору легкого сміття. Аналоги з поліетилену високого тиску товщиною 20 МНК мають іншу якість, розраховані для контейнерів, які прибираються після заповнення. Витримують велике навантаження, водонепроникні, стійкі до механічних пошкоджень. Ті, хто дбайливо ставиться до природи, можуть використовувати екологічні біомішкі з такими ж характеристиками, але розкладаються в землі через 3-4 роки.

Як вибрати мішки для сміття

Для підтримки гігієни у ванній підуть версії з антибактеріальним ефектом. Біоцидна речовина - триклозан пригнічує розмноження патогенної мікрофлори на поверхні мішка, знезаражує.

  1. Якщо потрібні пакети для домашніх сміттєвих відер, офісних кошиків та урн, краще купити версії з ручками товщиною 8-13 мнк місткістю 20-65 л з поліетилену низького тиску. В них зручно переносити побутові відходи, папір, пластик.
  2. Для комерційних підприємств, закладів громадського харчування підійдуть мішки середніх розмірів щільністю 10 до 60 мкм, об'ємом 30-120 л, витримують 7 кг.
  3. Для винесення будівельного і прибудинкової сміття вибирають багатошарові товсті 50-110 МНМ об'ємом від 100 л.

Заміна мішка в відрі з кухонним сміттям - заняття не з приємних, оскільки запах діє відштовхуюче. З ароматизованими мішками, забезпеченими еластичними зав'язками, процес не доставляє дискомфорту. Тонкі запахи лаванди, полуниці, ванілі, лимона забивають неприємне амбре, наповнюють будинок смачними ароматами.