Серветки для прибирання

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 44

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 44

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Серветки для швидкого та якісного прибирання

Пропонуємо господиням ознайомитися з асортиментом інвентарю, пригледіти серветки для прибирання з целюлози, фланелі, мікрофібри. Вони спрощують процесприбырання, наводять блиск на глянцевих поверхнях, склі, витирають пил без розводів. Ганчірочки для вологого прибирання і миття підлоги добре віджимаються, перуться, швидко сохнуть. Короткий огляд виробів зорієнтує у виборі.

Прибирання за 5 хвилин

Вологопоглинаючі серветки з рослинної целюлози відмивають бруд, повністю вбирають воду, не залишають розводів на блискучих, матових поверхнях. Підходять для чищення раковин, кранів, кераміки, корпусів побутової техніки. Продаються в наборах по 3-5 штук. Універсальні відрізняє висока зносостійкість, м'яка фактура. Використовують для:

  • протирання;
  • полірування;
  • видалення забруднень без побутової хімії.

При вологому прибиранні не залишають ворсинок і брудних слідів. Багаторазові рулонні серветки використовують для протирання меблів, вікон, дзеркал, салону автомобіля, дитячих іграшок. За рахунок точкової перфорації кожен екземпляр з легкістю відривається від рулону. Для дбайливого догляду за шкірою рук під час прибірання рекомендуємо використовувати господарські рукавички.

Вироби з мікрофібри

Неткані і в'язані серветки з волокон поліестру і поліаміду в 50 разів тонше волосся. У просторі між нитками легко забивається і утримується пил і бруд. Об'єм рідини, що вбрала в себе серветка може значно перевищувати вагу виробу. Розщеплені кінчики волокон формують капілярний ефект. Вода миттєво просочується всередину, залишаючи поверхню сухою. Великими серветками полірують дзеркала та вікна без миючих засобів. Після обробки меблів лакові поверхні набувають антистатичні властивості. Вироби з абразивної сіткою призначені:

  • для миття  посуду, що пригорів;
  • відтирання варочної поверхні від жиру та молока, яке збігло;
  • слідів засохлого клею.

Білу фібру застосовують для чищення тефлону такераміки. В альтернативі використовують бамбукові серветки, які збирають бруд з усіх поверхонь, змивають накип і наліт з посуду. Під час вологого прибирання будинку не обійтися без великої м'якої ганчірки. Тканина з хорошою вбираючою здатністю за типом махри щільної ворсистості насухо витирає будь-які підлогові покриття. Наші вироби економлять час, допомагають швидко прибрати будь-яке приміщення.