Туалетний папір

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 50

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
 1. Selpak Super Soft - Туалетний папір тришаровий, 8 рулонів
  Selpak Super Soft - Туалетний папір тришаровий, 8 рулонів
  218,00 грн. 234,00 грн.
  289698
  Рейтинг:
  100%
  8 рулонів
 2. Soffione Decoro - Туалетний папір
  Soffione Decoro - Туалетний папір
  53,30 грн. 58,60 грн.
  446804
  4 рулони
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 50

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Паперова гігієнічна продукція з доставкою додому

Інтернет-магазин реалізує двох і тришаровий туалетний папір, рушники в рулонах, листову продукцію різного складу з тисненням і без декору. Низькі ціни та знижки дозволяють вигідно закуповувати вироби в роздріб, дрібним оптом c різною кількістю пакетів і рулонів в упаковках з доставкою по Києву, регіонам України.

Види продукції

Виробники пропонують різні види паперових виробів. Споживачі давно оцінили продукцію вищого гатунку у вигляді білосніжних і кольорових м'яких полотен, виготовлених з первинної сировини — сульфатної целюлози. Через тонкі структури для міцності їх виробляють у вигляді 2-3-шарових рулонів з втулками та без них.

Вироби другого сорту випускають в основному з переробленої макулатури, що здешевлює технологію і вартість. На виході отримують вироби з сіруватим відтінком середньої м'якості. З переваг відзначають низьку ціну і хорошу щільність. Обидва види добре вбирають вологу, мають малу міцність, добре розчиняються у воді. Для сушіння рук і побутових потреб підходять:

 • Листові рушники з безперервною подачею;
 • ZZ-складення з тисненням;
 • Розрізні V-складання з мікротисненням і ламінуванням;
 • В рулонах для тримачів.

Вироби відрізняються по виду, кольору і кількості шарів. Завдяки здатності добре вбирати вологу, забезпечують швидку сушку шкіри, не розпадаючись на волокна у вологому стані. Рушники в пачках і представлені в асортименті. Вибрати продукцію можна різних розмірів: стандартні 11-12 см, вузькі — 7-8 см. Перші складені навпіл, другі — вдвічі або втроє. Рулонні з центральною витяжкою найкращим чином підходять для кухні та місць, де потрібні протиральні матеріали для прибирання і вбирання розлитих рідин.

При виборі перевагу віддають виробам білого кольору без хімічного барвника. Оскільки багато виробників для відбілювання сировини використовують засоби, що містять хлор, в пріоритеті продукти провідних компаній, працюючих згідно ДСТУ. Всю інформацію можна прочитати на упаковці. Для паперу та рушників рекомендуємо у нас замовити диспенсери зі знижкою.