Засоби для чистки унітазів

Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 160

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 160

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Засоби з інтенсивними формулами для чищення унітазів

Ефективна побутова хімія для миття туалетів в інтернет-магазині за вигідними цінами! Пропонуємо купити засоби для чищення унітазів з активними компонентами, які справляються з різними забрудненнями. В асортименті - рідини, гелі, спреї, креми, порошки для миття виробів з фаянсу, акрилу, будь-яких поверхонь.

Активні формули для сяючої чистоти

Склади з антибактеріальними добавками, парфумерними ароматами реально нейтралізують мікроби, дезодорують санвузол. Хімія для унітазу містить луг, фосфати, ПАР, що розщеплюють бруд. Агресивні формули включають кислоти, хлор, ацетон, спирт.

  1. Популярні концентровані в'язкі гелі в пластикових флаконах з витягнутими носиками, що забезпечують ретельну санобробку під обідком унітазу. Вони добре знезаражують будь-які поверхні, прибирають навіть бруд, що в'ївся.
  2. Рідини схожі за характеристиками, але менш економічні у використанні. Відразу розтікаються по фаянсу і потрапляють у злив. Більше підходять для щоденної антибактеріальної санобробки.
  3. Спреї після розпилення утворюють піну. Вона відразу вступає в хімічну реакцію і роз'їдає бруд.
  4. Порошок містить мікрообразивні частинки, кислоти, хлор, що знімають темний наліт за рахунок механічного тертя, добре дезінфікують поверхні, але мають хімічний запах.

Креми працюють на зразок гелю. Щільна текстура не дозволяє швидко стікати по похилій поверхні. Молекули активних речовин встигають потрапити за призначенням і розщепити брудний наліт. Вапняний наліт і іржу допоможе очистити хімія з соляною або ортофосфорною, сульфаміновою кислотою, що ефективно розчиняє будь-які камені. Для цієї мети господині у нас купують Comet, Cillit, Санфор. Доместос добре справляється з вапняним нальотом, але безпорадний в боротьбі з сечовим каменем і корозійних нальотом. Універсальний «Сиф» справляється з будь-якими видами забруднень.

Для підтримки чистоти купіть дезодоруючі підвісні блоки. При кожному змиві вони забезпечують гігієнічну обробку, наповнюють санвузол запахом свіжості. Альтернатива - таблетки (пластини) для закидання в бачок. При виборі засобу уважно читайте склади та інструкцію. Для прибирання не забудьте замовити у нас губку, серветку чи гумові рукавички.