Освіжувачі повітря

Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 138

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 138

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Освіжувачі повітря, індивідуальний аромат кожного приміщення і вашого будинку.  

Приємний аромат зарядить ваш будинок тільки позитивними емоціями. За часів античності люди використовували для ароматизації своїх приміщень ефірну олію. Неймовірно популярним став ладан. Тому як сильний аромат відмінно справлявся з головним завданням усувати неприємний запах.

Як правильно підібрати освіжувач повітря для будинку?

Комфортне приміщення — це чисте приміщення де ви перебуваєте можливо це офіс, квартира, будинок. У кожному будинку або офісі є освіжувач повітря або дифузор. Ринок надає нам величезний вибір засобів нейтралізувальних неприємний запах. Найбільш популярні ароматизатори:

  • Електричні
  • Гелієві пластини
  • Аерозолі
  • Спрей
  • Дифузор

Електричні освіжувачі найкраще використовувати в офісі, spa, готелях. Освіжувач буде розпилювати приємний аромат, зволожувати приміщення і відповідати вашому декору. Гелеві пластини дуже зручні у використанні оскільки мають змінний картридж, економні у використанні, підійдуть для невеликих приміщень, збережуть аромат протягом усього місяця. Аерозолі та спреї доступний варіант, зручні для використання в будинках.

Так само популярні й рідкі освіжувачі повітря, які вже зайняли перші місця на тумбочках у наших господинь. Ці настільки прості скляні пляшечки, з густим наповненням, відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення і дають нам можливість самостійно контролювати рівень інтенсивності аромату

Спосіб застосування:

  • Зняти пробку з флакона.
  • Вставити кілька паличок (які йдуть в комплекті 5-12 штук.)
  • Поставити дифузор, де притаманний рух повітря.
  • Концентрація аромату залежить від кількості паличок.
  • Посилити аромат можна перевертаючи палички.

Важливо звертати уваги на склад продукції. Освіжувачі повітря здатні викликати алергію, можуть нашкодити вашому здоров'ю. Звертайте увагу на гелеві пластини, дифузори — ці продукти будуть безпечніші. Найкраще освіжувачі спреї використовувати в туалеті. Уникайте потрапляння на шкіру та області очей, не рекомендується встановлювати електричні освіжувачі в дитячі кімнати.

Магазин sharmbeauty.ua  дає чудову консультацію наших операторів, які допоможуть прийняти правильне рішення у виборі продукту. У нашому магазині ви підберете хороший товар, за привабливою ціною.