Оформляючи замовлення випадково переплутали товар, помилилися у виборі або стався збій і в Ваш кошик потрапила позиція, яку не замовляли,ф а виявили це тільки отримавши посилку? Не хвилюйтесь, цю проблему Вам допоможуть вирішити наші консультанти, і Ви зможете оформити повернення протягом 14 днів.

Ми рекомендуємо обов'язково оглядати посилку при отриманні вф присутності працівника служби доставлення. І якщо виявляють не належний вигляд товару, невідповідність комплектації замовлення або інші недоліки, Ви можете відмовитися від отримання, і ми повернемо витрачені Вами кошти в разі передоплати.

Але бувають і такі ситуації, коли проблема виявлена пізніше, в цьому випадку зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: зателефонуйте за номером тел. 0 (800) 50 51 13 або напишіть листа на ел. адреса info@sharmbeauty.ua, і наш співробітник вирішить це питання в найкоротші терміни.

Своєю чергою, хочемо звернути Вашу увагу, що при поверненні продукція не повинна мати сліди використання, також намагайтесь зберегти упакування і супровідну документацію, яка підтверджує, що товар придбаний саме в нашому магазині. Все це необхідно для оформлення повернення. Після отримання нами товарів з Вами зв'яжеться менеджер і буде здійснено повернення коштів або обмін продукції.

Для додаткової консультації з питань повернення або обміну товарів Ви можете зв'язатися з нами по тел. 0 (800) 50 51 13