Засоби для виведення плям

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 45

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Варіанти товарів
Вид прання
 1. Парус - Пятновыводитель "3 в1"-40г
  Парус - Плямовивідник "3 в1"
  8,90 грн. 8,90 грн.
  353862-1
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 45

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Засоби для виведення плям для різних тканин

Якщо в домі є діти, особливо актуальна проблема виведення плям з речей, м'яких меблів, килимів. При сьогоднішньому розмаїтті асортименту складності виникають лише з вибором. У лінійці кожного бренду, що спеціалізується на випуску побутової хімії, завжди є фірмові плямовивідники. Погортайте каталог інтернет-магазину, оберіть відмінний засіб для видалення брудних слідів з білої та кольорової білизни. Найближчим часом доставимо товар в будь-яку точку Києва та України.

Як обрати хороший плямовивідник

Хімія містить спеціальні компоненти, що видаляють плями з різних тканинних фактур під час прання. У формулу входять:

 1. Сорбенти. Вони розщеплюють і зв'язують бруд, виводять його на поверхню. Залишки легко видаляються щіткою або під час прання. Добре справляються зі свіжими забрудненнями, але погано із застарілими.
 2. Розчинники. Успішно виводять плями будь-якого походження, бруд. Засіб досить агресивний і не підходить для тонких тканин. Може пропалити шовк, атлас, капрон, змінити структуру та колір.
 3. Хлор. Більшість засобів містить в складі токсичний компонент. Він швидко освітлює та знезаражує поверхню. Такий засіб для виведення плям підійде виключно для білої білизни. Висока концентрація хлору часто викликає негативну імунну відповідь. Відбілювати дитячі речі їм неприпустимо.
 4. Засоби, що містять ферменти. Вони швидко та якісно розчиняють молекули органічного походження — жир, кров, каву, складні застарілі сліди.
 5. Кисневмісний відбілювач відмінно видаляє всі види плям, не руйнуючи волокон. Ідеальний для кольорової білизни, тому що не розщеплює пігмент.

Перш ніж використовувати хімію на тонких тканинах з штучними нитками, вивчіть ярлик і проведіть тест. Щоб уникнути проблем, купуйте засоби для виведення плям перевірених марок. Наша продукція має відмінну якість. Поповнення асортименту дає можливість вибрати побутову хімію для прання вітчизняних і європейських брендів.