Капсули для прання

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 56

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Варіанти товарів
Вид прання
 1. Tide Color 3 In 1 Pods - Капсулы для стирки-12шт
  Tide Color 3 In 1 Pods - Капсули для прання
  199,00 грн. 235,00 грн.
  524185-1
 2. Ariel Pods Color - Капсули для прання
  Ariel Pods Color - Капсули для прання
  239,00 грн. 276,00 грн.
  540512
  10шт
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 56

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Капсули для ефективного прання

На зміну порошкам приходять капсули для прання з полімерною водорозчинною оболонкою та гелем всередині. При контакті з водою вона розчиняється, і рідкий наповнювач виводить плями будь-якого походження без замочування, в тому числі ті, що застаріли та в’їлися. Сьогодні їх випускають всі компанії побутової хімії. На сайті магазину в асортименті представлені миючі засоби з інтенсивними формулами для білих і кольорових тканин за вигідними цінами. Після покупки надаємо послугу доставки територією України.

Капсули для прання: відбілюючі та для кольорових речей

Адаптована формула містить мило та ПАР (40%), розчинники (25%), отдушку, ензим і фосфати. Виділяють наступні види капсул:

 1. Для кольорових тканин. Ензими добре перуть навіть при низьких температурах, делікатно видаляють плями, не руйнуючи структуру та пігмент.
 2. Для білих речей. Кисневі сполуки безслідно виводять брудні сліди на тканині, прибирають сіро-жовтий наліт.
 3. Для прання дитячих речей. У екологічній формулі відсутні агресивні компоненти та ароматизатори, що знижує ризик появи на шкірі алергічної реакції.
 4. Біокапсули з ензимами. Спеціальні компоненти призначені для виведення плям трави, кави, крові.
 5. Для делікатних тканин. Капсули прибирають сліди на шовку та мереживній білизні, інших тканинах з ніжною структурою.

Як обрати відмінний засіб для прання

Persil пропонує блоки для білої та кольорової білизни. У капсулі є два відділи з речовинами, що додають яскравість кольорам і виводять плями. Подушечки закладають в барабан, що виключає втрату частини порошку через вимивання з відсіку.

 1. «Лоск», так само як і Persil, пропонує подвійні подушечки для прання дуже забруднених речей. Формула включає 6 компонентів, призначених для різних плям.
 2. Продукція «Тайд» повертає речам білизну. Однією штуки достатнього, щоб випрати повний барабан брудних речей.
 3. Гель для дитячого одягу, що пройшов дерматологічні випробування, представили «Фейрі» і «Тайд». У рейтингу купівельного попиту лідером є Baby line.

На ринку побутової хімії представлено багато бюджетних порошків маловідомих виробників. Не виключено, що після прання вигляд і якість речей та постільної білизни погіршиться. Щоб не ризикувати, обирайте у нас товари перевірених брендів.