Дезінфікуючі засоби для ванної

Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 150

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 150

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Засоби для дезінфекції санвузла

Блискуча білизна раковини, чаші, унітазу, душової кабіни, гідромасажного обладнання - маркер чистоти і антимікробної безпеки. Навести блиск на емалі і акрилі допомагає побутова хімія. Пропонуємо купити миючі дезинфікуючі засоби для ванної кімнати, туалету, сантехніки в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. вони:

  • видаляють мильні і вапняні відкладення;
  • колонії небезпечних бактерій;
  • ароматизують санвузол.

Продукція відомих компаній представлена у вигляді порошків, гелів, розфасована у флакони і банки різних об’ємів. В сегменті є продукція для професійних клінінгових компаній і пересічних споживачів.

Формули «два в одному» для прибирання та знезараження поверхонь

Дезінфекція ванни і унітазу має на увазі  чистку, знищення бактерій, цвілі у вологому середовищі. Для цього використовують засоби з активними компонентами. Вони мають хорошу мікробіологічну ефективність, швидко розщеплюють бруд будь-якого походження. Гелі та рідини містять 15% неіоногенних ПАР, луги, кислоти. Останні ефективні в боротьбі проти вапняного нальоту та іржі. Луги безслідно розчиняють жирні сліди, органічні плями. Для щоденного прибирання господині віддають перевагу складам позначкою «Еко», що не містять парів хлору, небезпечних для здоров'я фосфатів. Незважаючи на відсутність токсичних компонентів, екоформули не гірше справляються з виведенням плям, цвіллю, темним нальотом.

Засоби для ванної та душової кабіни

Рідини для санобробки гідромасажних систем з хлорид бензалконом гальмують ферментацію, що провокують появу неприємних запахів. Антисептики ефективні проти грибків, цвілі, засорів. Засоби для чищення накипу на хромованій сантехніці, акрилових поверхнях, піддонів душових кабін:

  • знежирюють;
  • прибирають накип і цвіль;
  • формують водовідштовхуючий захист, не дають краплям води затримуватися на поверхні.

 Дезінфекція унітазу

 Для чищення фаянсу попитом у господинь користуються рідкі розпилювачі з пульверизаторами. При контакті з брудом, іржею ПАР і кислоти роз'їдають плями, повертають сантехніці блиск. Кремоподібні рідини повільно стікаючи зі стінок, ретельно очищаю поверхню. Гелі з носиками як Cillit або Domestos з соляною кислотою надають унітазу білизну. «Комет», «Туалетный утенок» з сірчаною кислотою мають пролонговану дію. Після обробки унітаз довше залишається білосніжним. З мікробами і грибком відмінно справляються Санокс або Санфор. Оберіть у нас будь-яку дезінфікуючу формулу, і раз в тиждень проведіть санобробку ванної кімнати.