Засоби для прання

Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 533

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Варіанти товарів
Вид прання
 1. Bioton Cosmetics - Господарське мило рідке
  Bioton Cosmetics - Господарське мило рідке
  53,10 грн. 64,90 грн.
  417685
  1000мл
 2. DeLaMark - Кисневий відбілювач
  DeLaMark - Кисневий відбілювач
  160,00 грн. 198,00 грн.
  424260
  Рейтинг:
  100%
  75г
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 533

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Засоби для прання в інтернет-магазині ШАРМ

У магазині «Шарм» представлені засоби для прання натуральних, синтетичних, делікатних тканин і дитячих речей. З порошками з Європи одяг та постільна білизна надовго зберігають первинні кольори та якість. У каталозі представлені порошки для машин та ручного прання з синтетичними і природними поверхнево-активними речовинами в різних концентраціях. Плями прибирають відбілювачі, а ароматизатори та кондиціонери надають речам приємний запах і м'якість. Переваги покупки на нашому сайті - широкий асортимент імпортної продукції, низькі ціни, швидка доставка по Україні.

Види засобів для прання

Універсальні формули при температурі 30-90 °С відперуть навіть найбрудніший одяг. При нагріванні води до 40 °С в процес вступають відбілюючі гранули, які прибирають жовтизну та сірість з білих волокон. Порошки для кольорової білизни зберігають яскравість фарб, а сині та червоні відтінки роблять більш насиченим. Спеціальні гелі дбайливо перуть тонкі речі з вовни, шовку та мережив при низькій температурі. Аналоги для чорного одягу зберігають глибину кольору. Взимку господаркам не обійтися без засобів для прання вовняних речей і пуху. Влітку - без гелів для мережив, шовку, легких тканин. 

Гелі для прання дитячих речей

Основу класичних порошків складають хімічні ПАР. У формулах концентрація досягає 20%, в гелях - в 2 рази більше, але це подразнює дитячу шкіру, викликає алергію. Для прання речей малюків продаються засоби з безпечними неіоногенними ПАР з ефірів жирних спиртів без фосфатів і його похідних. За європейськими нормами виробники додають безпечні замінники, такі як сесквікарбонат натрію, силікати/карбонати. У складах також відсутні:

 • оптичні відбілювачі;
 • хлор;
 • віддушка;
 • кондиціонуючі добавки.

Рекомендовані гелі: Burti Baby, Meine liebe, Cotico

Порошок для натурального пуху і делікатних речей

Для прання виробів випускають капсули з чистячою рідиною. Із забрудненням впорається делікатний гель Dreft гель Heitmann, економічні засоби Domal Sport Fein Fashion або Ariel Power Capsules. Багато господинь обходяться такими порошками як  Persil, Test і Ariel. В альтернативі обирають склади з содою, для ручного прання - кастильское рідке мило, натуральний гель на основі мильного горіха. Найчастіше вибір покупців обмежується порошком з універсальною формулою. Однак правильно підібраний засіб зберігає презентабельний вигляд одягу та постільної білизни, продовжує термін експлуатації.