Господарське мило

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 34

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Варіанти товарів
Вид прання
 1. Bioton Cosmetics - Господарське мило рідке
  Bioton Cosmetics - Господарське мило рідке
  57,00 грн. 64,90 грн.
  417685
  1000мл
 2. Друг - Мило господарське рідке
  Друг - Мило господарське рідке
  62,30 грн. 68,10 грн.
  471081
  1000мл
 3. Чистий Дім - Господарське мило
  Чистий Дім - Господарське мило
  61,70 грн. 68,70 грн.
  439441
  Рейтинг:
  100%
 4. EcoMax - Мило рідке господарське
  EcoMax - Мило рідке господарське
  48,30 грн. 53,50 грн.
  488241
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 34

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Господарське мило відмінної якості

Розмаїття порошків дає свободу у виборі засобів для прання і прибирання. Поряд з побутовою хімією господині використовують біле тверде та рідке господарське мило. Купити миючі антибактеріальні засоби з високим вмістом жирних кислот, лугу можна в нашому інтернет-магазині по акції. Після оформлення заявки організуємо швидку доставку поштою по Україні.

Універсальне мило з нешкідливим складом

На відміну від порошків оригінальна формула містить виключно натуральні компоненти, дарує речам запах природної свіжості.

 1. Жирні кислоти (пальмітинова) надає бруску тверду структуру. Стеаринова підсилює миючу здатність в гарячій воді, лауринова — в холодній.
 2. Натрієві солі, кальцинована сода забезпечують речам сяючу чистоту. Луг, що входить до складу, обмилює жири та нейтралізує кислоти.
 3. Каніфоль, отримана при переробці живиці хвої дерев, надає м'якості.
 4. Для піноутворення в дорогі сорти виробники додають вилужені сапоніни з мильного кореня.
 5. Гліцерин у формулі запобігає сухості та стягнутості шкіри.

Видавлені на поверхні цифри — 65, 70, 72 позначають вміст жирних кислот у складі. Чим більше значення, тим краще воно відпирає. Для відбілювання передбачено миючий засіб зі спеціальною формулою. Активні компоненти видаляють плями будь-якого походження, не руйнуючи структуру волокон. Брускове мило добре піниться і економно витрачається. Для прання делікатних речей підходить рідке у вигляді гелю, що містить добавки для збереження кольору. До складу входять кислоти — лінолева, олеїнова, ліноленова, що дають рясну піну в прохолодній воді.

Де застосовують

Відсутність синтетичних ароматизаторів і хімічних складових дозволяє використовувати для прання дитячих речей, догляду за рослинами. Мильний лужний розчин справляється з будь-якими забрудненнями на одязі, паразитарними захворюваннями на листках. Лікарі знають про дивну здатність господарського мила створювати на шкірі антибактеріальну плівку, що запобігає ризику зараження при випадковому порізі. З його допомогою лікують пітницю у дітей, знімають запалення після депіляції, прибирають грибкові захворювання стоп і нігтів. Широкий асортимент магазину дозволяє вибрати миючий засіб з будь-якою лужною формулою.