Аромадифузор

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 21

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 21

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Аромадіфузори для дому та офісу

Купівля ароматичного ультразвукового дифузора в сучасному дизайні — хороша інвестиція у створення затишного будинку. Залийте ввечері в ємність олію ванілі або ялівцю, включіть прилад в розетку — і сон стане міцнішим і спокійнішим. Вранці змініть суміш — і вона наповнить кухню запахом фруктового пирога, ягід або улюбленим ароматом дитинства. Для цієї мети замовте прилад в інтернет-магазині за доступною ціною з оперативною доставкою по Україні.

Палички для ароматизації приміщень

Європейці почали використовувати аромати в будинку багато століть назад. Вони поєднували в чаші рослинну та ефірну олії, вмочували в суміш очерет, поруч запалювали свічку. Він просочувався запахом, і під впливом тепла віддавав його в простір. За таким же принципом функціонують сучасні прилади. Замість очерету сьогодні для ароматизації використовують ротангові палички  з широкими капілярами, по якими піднімається ароматна суміш. Розміри впливають на інтенсивність аромату: чим коротше палички, тим яскравіше ольфакторне сприйняття. В середньому в прилад кладуть до 10 штук. Чим більше площа кімнати, тим концентрованіше складають композицію. При одночасному включенні зволожувача та дифузора запахи відчуваються інтенсивніше.

Де використовують:

  • в магазинах розпилюють їстівні запахи для залучення покупців;
  • для офісів підходять ніжні мандаринові і квіткові композиції, що стимулюють роботу мозку і усувають тютюнові запахи;
  • ефір евкаліпта незамінний в боротьбі з закладеністю носа і першіння в горлі.

Ультразвукові аромадіфузори - зволожувачі

Дія приладу заснована на розпиленні парів з пахучими оліями, що виникають при резонансі ультразвукових високочастотних хвиль. Пристрій виконує функцію аромалампи і зволожувача повітря. На відміну від звичайної, з паличками і свічкою, стежити за наповненням чаші не потрібно. Таймер в приладі дозволяє налаштувати режим на 2-3 години. Якщо в ємності закінчиться вода, він автоматично вимикається. Для ароматизації в чашу дифузора, наповнену водою, рекомендується додавати 3-4 краплі ефіру з розрахунку на 15м2. Маленькі ємності використовують у ванній, невеликій спальні або кабінеті, для вітальні вибирають дифузор більше. У каталозі магазина можна вибрати прилад з корпусом в оригінальному дизайні під інтер'єр і модель з підсвічуванням.