Автотовари

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 29

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 29

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Побутова хімія та ароматизатори для автомобілів

Інтернет-магазин продає оптом і в роздріб хімію для миття рук, чищення і ароматизації салонів. У каталозі представлена продукція провідних російських і європейських компаній, що заслужили довіру користувачів. Клієнтам пропонуємо доступні ціни на товари, знижки при замовленні партії, швидку доставку по Києву та регіонах України.

Ароматні автоаксесуари для салону

Освіжувачі повітря нейтралізують неприємні запахи, наповнюють простір деревними, фруктовими і квітковими ароматами.

  1. Найдешевші — картонні просочені запашною віддушкою. Поступово відкриваючи пластикову плівку і витягуючи з неї ялинку, можна 1-2 тижні вдихати улюблений запах.
  2. Трохи дорожче коштують гелеві або з крейдовим наповненням. Ароматичні субстанції поміщають в контейнер на панелі приладів, відкриваючи клапан, регулюють інтенсивність запаху.
  3. Наступним за популярністю йдуть кисетні або саше. Всередині полотняного мішечка лежать кавові зерна, палички кориці або ванілі. Оскільки запахи швидко видихаються, наповнювачі часто змінюють.
  4. Багато хто вибирає рідкі ароматизатори з яскравими віддушками у флаконах, який кріплять на дефлектор вентиляції. Запашна субстанція по капілярному гноті надходить вгору і під потоком повітря поширюється по салону.

Як довго буде триматися запах залежить від об’єму флакона і швидкості включеного обдування. Багато брендів пропонують регулювати довжину гніту на свій розсуд і оснащують ємність функцією контролю. В альтернативі вибирають ароматизатори розміром з аптечку з наповнювачем із крейди, трави, гелю і кладуть під сидіння. За запевненням брендів аромаблоки вирішують проблему дезодораціі на кілька місяців. Прості рішення — використання гранул для попільничок, підвіска з дерев'яних просочених ефіром кульок в пакеті. Будь який з цих видів можна придбати на сайті магазина.