Ополіскувачі для білизни

Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 40

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Варіанти товарів
Вид прання
Сторінка
Сортувати у порядку збільшення

Позиції 1-20 з 40

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Ополіскувачі для білизни

Для того щоб білизна була приємною на дотик, гарно пахла та її було легко прасувати, виробники приготували спеціальну побутову хімію. Широкий вибір засобів в інтернет-магазині «Шарм» дозволяє купити недорого ополіскувачі для білизни з різними ароматами, пральні порошки, кондиціонери для ручного і машинного прання. Асортимент включає сертифіковану продукцію різних брендів. Вона відрізняється за вартістю, об'ємами, концентрацією, складами.

Для чого потрібні ополіскувачі

Кондиціонер і ополіскувач в принципі одне й те саме, оскільки використовуються на заключному етапі прання. Маркування «антистатик» вказує на можливість зняття статичної електрики, що актуально для одягу з синтетики, що електризується. В цілому вони виконують утилітарні функції: освіжають білизну, створюють брудовідштовхуючий захист, полегшують ковзання праски.

  1. Основний компонент пом'якшуючих і дезодоруючих формул - ПАР. Катіонні поверхнево-активні речовини, що осідають на тканині та створюють захисний шар.
  2. Кондиціонер надає білизні й одягу м'якості.
  3. Силікон попереджає появу закошлачених місць, захищає волокна від стирання, вицвітання кольору.
  4. Барвники надають колір, загусники - характерну текстуру.
  5. Парфумерні віддушки ароматизують.
  6. Лимонна кислота нейтралізує лугу з порошків, вимиває їх з волокон.

Не потрібно купувати засоби для прання з бензил ацетатом, ліналоолом, впізнаваним за ароматом конвалії, терпеніолом, що викликають алергію. Для отримання ефекту важливо слідувати інструкціям на упаковці. Невелика кількість не дає результату, перевищення об'ємуможе зіпсувати одяг. Ополіскувачі не підходять для прання коригуючої білизни, колготок, натурального шовку, спортивного одягу, так як погіршують якість.

Топ кращих засобів

У рейтингу покупців лідером є продукція Henkel. Концентрований Vernel з антистатичним ефектом повертає тканинам природну ніжність. Не поступається за популярністю Lenor з ароматами яблук, карибських квітів, альпійських лугів, розфасований по 0,5, 1 і 5 літрів. Запашний PIGEON добре виполіскує порошок, робить кольори яскравішими. Lion містить натуральну ефірну олію, безслідно знищує запахи сигарет, поту.

Для чутливої дитячої шкіри компанії приготували засоби з гіпоалергенними формулами. Вони не містять барвників, мають антибактеріальний ефект, ніжно пахнуть. Для прання господині обирають екологічні Cotico, Clean home, MEPS, «Ушастый Нянь». Висока концентрація активних речовин, густа консистенція забезпечують економне витрачання.