Рідкі засоби для прання

Сортувати у порядку збільшення

1 елемент

на сторінці
Відобразити як Сітка Список
Продукція за
Сортувати у порядку збільшення

1 елемент

на сторінці
Відобразити як Сітка Список

Рідкі засоби для прання - запорука чистої білизни

Зараз життя жодної господині не обходиться без засобів для очищення  речей повсякденного вжитку та побуту. Давайте розглянемо сьогодні один із актуальних  методів — прання рідкими засобами. Рідкий  засіб для прання — це гелеподібний розчин речовин органічного та неорганічного  походження. Такий засіб буде ідеальним варіантом для людей з чутливим типом шкіри та алергічними захворюваннями, адже сухий порошок, на відміну від нього, має порошковий пил, який подразнює дихальні шляхи та слизову оболонку очей. Зазвичай гель  використовується лише при автоматичному пранні. Він дбайливо пере речі, не пошкоджуючи структуру волокна, до того ж він повністю змивається водою та не залишає після себе слідів, що є його суттєвою перевагою.

Кількість гелевого порошку варіюється в залежності від ступеня жорсткості води та міри забрудненості тканин. Зручне дозування такого засобу збереже ваші кошти і дасть змогу чітко виміряти необхідну кількість засобу.

Класифікація рідких засобів для прання 

  1. Залежно від форми: гель та капсули. Капсула  — це готова доза гелевого засобу. В ній може міститися, окрім гелю, ополіскувач, плямовивідник або ж підсилювач прання. Така форма порошку дуже зручна у використанні і є найбезпечнішою для людей-алергетиків.
  2. Залежно від віку: для дорослих та для дітей. У дитячому порошку міститься мінімальна кількість шкідливих речовин, запашок, зазвичай не містить домішок флуорисцентів, барвників, фосфатів і відбілювачів і завдяки цьому він — гіпоалергенний .
  3. Залежно від вмісту речовин: фосфатний, безфосфатний, органічний, неорганічний.

Органічні безфосфатні гелі безпечні для здоров’я, швидко розкладаються та не забруднюють навколишнє середовище, використовуються виключно гіпоалергенні ароматичні композиції і виробляються з рослинних олій та інших органічних компонентів.

При оптимальній кількості фосфатів — 5%, шкідливі речовини та ПАР виполіскуються без особливих труднощів. Якщо ж відсоток більший, більш небезпечними стають навіть не самі фосфати, а поверхнево-активні речовини, на які вплинув фосфат.

  1. Залежно від кольору тканини, на яку буде діяти: білі, чорні, кольорові.
  2. Залежно від текстури тканини, на яку діятиме: для делікатних, для спортивних, вовна чи синтетика. 

До комплексного прання також входить використання  підсилювачів порошку, плямовивідників, відбілювачів та кондиціонерів. Головна функція кондиціонеру або ополіскувача — пом'якшення тканин, антистатичний ефект, надання приємного запаху.